Archive Pages Design$type=blogging

Eleştirmenlerin Beğenmediği Ancak İzleyicilere Göre En İyi 18 Dizi

Sesli Fotoğraf olarak izleyiciler tarafından sevilen bazı ünlü TV dizilerini topladık. Bu liste için 2010'dan sonra yayınlanan d...


Sesli Fotoğraf olarak izleyiciler tarafından sevilen bazı ünlü TV dizilerini topladık. Bu liste için 2010'dan sonra yayınlanan dizileri dikkate aldığımızı belirtmekte fayda var. Buna ek olarak, Game of Thrones, Sherlock, True Detective, Fargo veya Downton Abbey gibi TV hitlerini kasıtlı olarak dahil etmemeyi seçtik.

🎶 İçeriği müzik eşliğinde gezmek için hemen alttaki Başlat tuşuna dokunabilirsiniz.

18. Westworld

Westworld'de ki ekipten daha etkileyici bir ekip bulmak cidden çok zor: Yazar ve yapımcı olarak Jonathan Nolan (Christopher Nolan'ın kardeşi ve tüm filmlerinin ortak yazarı), önde gelen aktör olarak usta oyuncu Anthony Hopkins ve bestecisi Game Of Thrones'un ikonik tema müziğinin yaratıcısı Ramin Djawadi. Aslında en çok övgüyü Westworld'ün müzikleri hak ediyor. Kovboy salonundaki piyanodan Soundgarden'ın Black Hole Sun'ını ve Radiohead'in No Surprises'ını duymak cidden muhteşemdi. Şovu izleyenler, Westworld'ün melodramatik orijinal senaryosu ve uçsuz bucaksız 'western' manzaraları ile Game Of Thrones gibi etkileyici olduğunu iddia ediyor.

 • IMDb puanı: 9.2
17. The Red Band Society 
Polseres vermelles

Bu dizi, aynı adı taşıyan Amerikan yeniden yapımı olan dizi ile karıştırılmamalı. Bu dramadan en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız orijinal İspanyol sürümünü izleyin. Dizide, bir hastanenin pediyatri bölümünde tedavi gören bir grup gencin tanışma hikayeleri anlatılıyor. Arkadaş olduklarında her arkadaş grubunun altı çeşidi içerdiğini iddia eden bir teoriyi test etmeye karar verirler: Lider, İkinci Lider, Kaçınılmaz, Yakışıklı, Zeki ve Kız. Albert Espinosa içinede fazlaca düşünce ve duygu bulunan samimi, nazik ve dokunaklı bir hikaye. Bu diziye kesinlikle vakit ayırmaya değer.

 • IMDb puanı: 8.2
16. The Young Pope

The Young Pope, Jude Law'un genç ve tartışmalı olan aynı zamanda Roma Katolik kilisesinin başına geçen ilk Amerikalı Papa olan XIII. Papa Pius rolünü oynadığı,yöetmenliğini Paolo Sorrentino'nun yaptığı yeni bir TV dizisidir. Bu serideki her sahne o kadar estetik ki,dizinin bölümlerini defalarca izlemek isteyeceksiniz. Kışkırtıcı, entelektüel ve inanılmaz ilgi çekici olan bu dram tüm izleyicileri koltuklarına yapıştırmayı başarıyor.

 • IMDb puanı: 8.5
15. Stranger Things

Bu televizyon dizisi üç türden oluşan bir kombinasyondur:inek öğrencilerin yükselip spor düşkünlerini yendikleri klişe üniversite filmleri,1980'lerde zirvesine ulaşan çılgın bilim adamları ile ilgili bilimkurgu filmleri,Stephen King stiliyle yazılmış ve korkunç gizem filmleri. Winona Ryder ve bir grup karizmatik çocuğu içeren bu dizi, bu türleri o kadar iyi birleştirdi ki zaten kendine dünya çapında büyük bir hayran ordusu satın aldı.

 • IMDb puanı: 9.0
14. The Pillars of the Earth

The Pillars of the Earth, İngiltere tarihinin en karanlık ve en romantik dönemlerinden biri olarak kabul edilen 12. yüzyılda geçen tarihsel bir mini dizidir. Ken Follett'in en çok satan romanından uyarlanan ve yetenekli Eddie Redmayne'in rol aldığı bu dizi, son yılların en iyi tarihsel TV dramlarından biri olarak kabul görüyor.

 • IMDb puanı: 8.1
13. Shameless

Shameless, aynı adı taşıyan ödüllü İngiliz serisinin bir yeniden yapımı olan Amerikan komedi-drama TV dizisidir.Dizinin konusu Gallagher ailesi ve onların alkolik babası Frank etrafında döner.Sürekli her türlü sorunun içine düşüyorlar ve bu dünyada hayatta kalmaya çalışıyorlar. Tv dizisiniz fanşarı Shamelesss'ın tam anlamıyla sevimli olduğunu kabul ediyorlar. Mükemmel mizah, karizmatik karakterler ve orijinal bir konusu var. Bu durum,bu komedinin 7 sezon boyunca süren ve uluslararası bir hit haline gelmesinde yardımcı oldu.

 • IMDb puanı: 8.7
12. Peaky Blinders

Bu dizi bir suç dramasından bekleyebileceğiniz her şeye sahip:kasvetli ve iç karartıcı bir atmosfer,çekici müzikler, önceden tahmin edilemez bir hikayesi ve Cillian Murphy ve Tom Hardy tarafından zekice resmedilen güzel kahramanlar. Peaky Blinders zaten çok sayıda hayran kitlesine sahip ve yeni izleyicileri cezbetmeye devam ediyor. İlginç bir gerçek: Diziyi daha gerçekçi hale getirmek için oyuncuların hepsi zamanın aksanıyla konuşmak üzere eğitildi. Dolayısıyla, 19. yüzyılın başlarındaki eski atmosferden hoşlanıyorsanız bu televizyon dizisi tam sizin kaleminiz olacaktır.

 • IMDb puanı: 8.8
11. Black Mirror

Bu dizideki her bölüm, modern teknolojinin kötülüklerine odaklanmaktadır. Black Mirror, şimdiye kadar yaşadığımız, insanların sosyal medyaya tamamen bağımlı oldukları ve yiyeceklerinin fotoğraflarını yalnızca tek bir amaç için çektikleri bir dünyayı gösteriyor: olabildiğince çok beğeni (like) almak.

Facebook, Nosedive adlı üçüncü sezonun açılış bölümüne dayanan bir oyun yayınladı bile.Bu dünyada, sosyal medyada bir kişinin derecesi sosyal statüsünü belirler. Karakterler kötü davranırsa negatif bir yıldızlı yorum alacaklardır. Birinin derecelendirmesi çok düşerse, ikinci sınıf bir vatandaş haline gelir ve ofise (ki selfie çekmek için harika bir yer olan) kabul edilmez.

 • IMDb puanı: 8.9
10. Narcos

Bu televizyon dizisi ile alakalı pek çok şeyden övgüyle bahsedilebilir ancak izleyicileri en çok etkileyen şey şaşırtıcı sinematografisi, inanılmaz derecede yetenekli oyuncu kadrosu ve herkesin koltuklarına yapışmasını sağlayacak heyecan verici bir konu. Narcos, kokain uyuşturucu kartellerinin dünyaya yayılma ve büyüme hikayesini anlatıyor ve ünlü Kolombiyalı kokain ticaretinin en önemli ismi Pablo Escobar dizinin merkezinde yer alıyor. Bu TV dizisinin popülerliği çok yüksek ve her yeni bölümle bu popülerlik yükselmeye devam ediyor.

 • IMDb puanı: 8.9
9. Mahabharat


Efsanevi Hint destanı Mahabharata'ya yepyeni bir hayat verildi. Bu dizi, muhtemelen Hint halkının bilgeliğini tanıtmanın en basit ve en eğlenceli yoludur. Seven, savaşan, rekabet eden, akıllıca seçimler yapan krallar, kahramanlar ve tanrıları konu alıyor. Bu drama, iyilik ile kötülük arasındaki ebedi mücadeleyle ilgili. Bu büyük serinin her bölümü, Yüce Krishna'nın sözleriyle biter: "Bunu düşünün".

 • IMDb puanı: 8.7
8. Spartacus: Blood and Sand / Spartacus: Gods of the Arena

Roma İmparatorluğu'yla ilgili her şeyi açığa çıkaran çarpıcı bir TV dizisi yaratmak için dinamik bir senaryo, gösterişli gladyatör dövüşleri ve inanılmaz derecede karizmatik karakterler bir araya geliyor. Seri iki bölümden oluşuyor: ana drama Spartacus: Blood and Sand ve Gods of the Arena ki Gods of the Arena aslında ilk dizinin ön bölümüdür. Ancak Blood and Sand'den daha olumlu eleştirilere sahiptir.

 • IMDb puanı: 8.6
7. The Hollow Crown

Hollow Crown aslında William Shakespeare'in tarihi oyunlarının Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch ve Jeremy Irons gibi önemli aktörlerin tarafından oynandığı bir mini dizidir. Klasik İngiliz edebiyatına hayranı iseniz, o zaman bu TV dizisi kesinlikle sizin için vazgeçilmez olacaktır.

 • IMDb puanı: 8.5
6. TVF Pitchers

İnanmak zor, ancak TVF Pitchers IMDb'de ikonik dizi Friens'den daha yüksek bir puana sahip.IMDb kullanıcıları,diziyi 2010 yılının en iyi 10 televizyon şovundan biri olarak puanladı bu diziyi Game of Thrones, True Detective ve Stranger Things gibi mega hitlerin yanına koydu.

Dizide, milyon dolarlık fikirlerini başlatma girişiminde bulunmak için işlerinden ayrılan dört girişimcinin hikayesi anlatılıyor. Ancak gençler, yolda karşılaştıkları pek çok engeli aşmak zorundalar.

 • IMDb puanı: 9.4
5. Over the Garden Wall

Over the Garden Wall, kendilerini vahşi bir ortamda bulan ve eve dönmeye çalışan iki kardeşin etrafında dönen hareketli bir televizyon dizisidir. Şaşırtıcı derecede şık, esprili ve gerçeküstü ve bu hikaye sizi kesinlikle daha fazlasını istetecektir.

 • IMDb puanı: 9.0
4. The Bridge
Bron/Broen

Muhtemelen bu, şimdiye kadar ekranda uyarlanmış en büyüleyici ve sofistike hikayelerden biridir. Tema,konu ve karakterler mükemmel bir şekilde uyumlu bir hikaye oluşturmak için birlikte çalışır. Neredeyse hipnotizma etkisi yaratan heyecan verici sahneleriyle bu diziden gözlerinizi ayıramayacaksınız. Ve bir diğer hoş bonus: bu seride yüzlerden eylemlere kadar her şey çok doğal geliyor.

 • IMDb puanı: 8.6
3. Suits

Bu dizi,sinema bağımlıları tarafından çok seviliyor ve biz de onlarla aynı durumdayız.İki ustaca avukatın öyküsünü anlatıyor: Harvey Spectre ve Mike Ross.Bu adamlar müşterileri için her davayı kazanabilecek durumdalar.Ancak her şey göründüğü kadar basit değildir.

 • IMDb puanı: 8.7
2. Horace and Pete

Steve Buscemi'nin oynadığı bu büyüleyici serinin konusu, New York'ta aynı ailenin üyeleri tarafından yüz yıldır çalıştırılan bir barın etrafında dönüyor. Mükemmel mizahı ve olumlu felsefesiyle bu dizi kesinlikle sizi hem gülüp hem de düşünmenizi sağlayacaktır.

 • IMDb puanı: 8.9
1. The Crown

Genç Prenses Elizabeth'in ikonik kraliçe dönüşümü ile ilgili bu hikaye İngiliz monarşisi ile ilgili her şeyi ortaya çıkarıyor. Serideki olaylar çok yavaş ilerlese de, dizi çoklu hikayelere sahip ve bu hikayelerden her birinden ayrı bir televizyon dizisi çıkabilir. Dizi aile, evlilik ve siyasetin eski temaları üzerine odaklanmaktadır ve muhtemelen The Crown'ı bu kadar heyecan verici yapan şey budur.

 • IMDb puanı: 9.0
BONUS: The Last Man On Earth

Phil Miller ailesini çok seven ve bankadaki işinden nefret eden sıradan bir adamdı, ancak şimdi insanlığın son umudu! Dünyada kalan son insan olan Phil, gezegende bir canlı olduğunu daha fark eder. Bu iki yabancı, insanlığın kurtulması için tüm farklılıklarını göz ardı edecek ve işbirliği yapacaklardır. Absürt komedi türündeki bu dizi alışılmış komedi anlayışına yeni bir boyut kazandıracak gibi duruyor. :)

 • IMDb puanı: 7.6

Fotoğraflar: BBC
Diziler hakkındaki bazı bilgiler: Kinopoisk

COMMENTS

POST A COMMENT
Ad

☆☆☆ 100 World Kisses 1870 1900 2. Dünya Savaşı 2. Sezon 2011 2014 2015 2016 2017 2018 23 Nisan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 360 Derece Video 4.5G 4G 5te5 uygulama 90'lar 9Flats A Head Full Dreams A Head Full Of Dreams A Knife In The Ocean ABD Abone Açlık Adana Adele Adeline Adobe Sessions AdWords Afrika Afro After Effect Airbnb Akıllı Saat Akıllı Telefon Akım Aksiyon Aktör Akustik Album Albüm Alex Turner Alive Alle Farben Allen Hulsey ALS Alt-J Amaç Amerika Amy Winehouse Anathema Android Android 6.0 Marshmallow Ane Brun Animasyon Anket Anksiyete Anna Naklab Apple Apple Music Arrow Benjamin Astronomi Aşk Atatürk Atlas Rise Avrupa Avustralya Ay Aykırı Filmler b Banksy Barış Manço Başarı Bayram Bayram Diyalogları BBC Radio 1 Beach House Beard Beğen Beğenme Beğenmedim Beğenmedim Butonu Belgesel Beslenme Beyoncé Bienal Bilet Bilgisayar Bilim Bisiklet Biyografi Biz Blue and Lonesom Blues Bob Dylan Bobby Vee Boğa Boğadan Kaçmak Boyut Bölüm Brandon Flowers Bring Me The Horizon Buluşlar Burak Aksak Buton Casus Catelyn Stark Caz Cengiz Bozkurt Charlie Puth Chester Bennington Choose Life Christmas Chrome Cihaz Cinema4D Cinemagraph Cnet Coca-Cola Coldplay Color of Clouds Contre un arbre Cosmos Couch Cover Cristiano Ronaldo Cuma Çadır Çalma Listesi Çevrimiçi Çığlık Çizgi Film Çizim Daenerys Targaryen Daily Daily Beat Damian Alcazar David Bowie David Robert Jones Davul Deep Purple Dekor Demiryolu Deniz Dikey Dil Dirt Sledding Disclosure Disney Disney Prens Çizimleri Disney Prensleri Dizi Dj Snake DNA Doctor Who Doctor Who 9. Sezon Doctor Who 9. Sezon Fragmanı Doğa Doğaçlama Müzik Dominique A Dominique Ané Doritos Down Sendromu dream pop Drogba Durum Düet Düğme Dünya Dünya Büküldü Düşünce Eddie Vedder Édith Piaf Edward Munch Efekt Eğlence Listesi Ejderha Elektronik Soul Ellaria Sand Emilia Clarke Emir Can İğrek En En İyiler Epsiode Erotik Eternal Sunshine of the Spotless Mind Ev Evsiz Facebook Fame Fargo Fatty Wap Faydalı Liste FBI FBI Parmak İzi Dosyalama Sistemi Ferit Odman Festival Fikir Film Film Listesi Filmler Firewall Flash Foals Fok Balığı Fotoğraf Fotoğrafçı Fragman Freddie Mercury Frozen futbol Futbolcu FYF Festival G-Eazy Galatasaray Game of Thrones Game of Thrones 7 Game of Thrones 8 Gaye Su Akyol Geçmiş Gelinlik Genç Nüfus Genel Kültür Gerçek Hayat Çizimleri Gevende Gezegen Gezgin Gezi GIF Gilberto Rodriguez-Orejuela Girişim Girişimcilik Good Life Google GoPro Gorillaz Gorillaz 2017 Gorillaz Albüm 2017 Gorillaz Humanz Dinle Gorillaz Humanz Live Gorillaz Video Gorillaz Yeni Şarkı GOT Grafik Grafiti Grammy Grammy 2016 Grup GTA GTA 5 Güncel Günün Fotoğrafı Günün Şarkısı Güvenlik Güvenlik Duvarı Haber Haberler Hacker Hangouts Hard Disk Hardwired...To Self-Destruct Havayolu Hayat Hayat Dersi Hayatı Seç Hayvan Hayvanlar HBO Healty Hello Hızlı ve Öfkeli Hızlı ve Öfkeli 8 High By the Beach Hikaye Hobi Hollywood HomeAway Honeymoon HTML5 Humanz Huzur Hücre I See You Ice Bucket Challenge Imany In Cold Blood Indie Pop Instagram InstaPic Into The Wild IOS Irk İlginç İlham verici konuşmalar İnception indie İndie indie elektronik İndie Rock İnfografik İnsanlar İnternet İnterrail İnterrail Türkiye iOS 9 iPhone İskandinav İskoç İspanya İspanya Boğa Festivali İstanbul İstanbul Modern İstatistik İşletim Sistemi İyi Fikirler İyi Müzik Jamiroquai Japonya Jim Morrison Jim Carrey John D. Brancato John Densmore Jüpiter Kaan Gülten Kahve Kahve Nasıl Üretilir Kaliforniya Kamikaze Kamp Kamp Ateşi Kanepe Kapitalizm Kara Bela Karamsarlık Karavan Karga Karikatür Kariyer Kartal Kate Winslet Kaza Kazanç Kedi Kehlani Kemal Sunal Keyif Khaleesi KISA FİLM Kış Saati Kıyafet Klip Kolombiya Komik Konserler Korku Köpek Kurt Cobain Kutlama Kült Film Kültür Kültür & Sanat La Marseillaise Lady Gaga Lana Del Rey Late It Happen Late Night Lean On Levent Yüksel Leyla ile Mecnun Lg Electronics Lg Mobile LGBT Life Linkin Park Liste Little Joy Lizeta Kalimeri Logo Lorde Los Angeles Love Lyrics Macera Magnets Major Lazer Margery Tyrell Marka Mars Matematik Meksika Melisandre’ Merkür Merry Christmas Meslek Metabolizma Metal Müzik Metalica Metallica Michael Brun Michael Ferris Microsoft Milenyum Mimari Miniature Tigers Mireille Mathieu Mobil mobil uygulama Moda Modern Sanat Mr. Robot Muse Music Music To Watch Boys To Mutluluk Müzik Müzik Festivali Müzik Grubu Müzik Günlüğü Müzik Kutusu MüzikliListe Müzisyen Nanna Øland Fabricius Narcos Narcos 3. Sezon NASA Naughty Boy Nebula Neptün Netflix New Album New Horizons Neymar Nick Hayek Nietzsche Nike Noel Norveç Nostalji Nostaljik null Obezite Oda OECD Ofis Oh Land Olenna Tyrell Online Oyun Videosu Oscar Wilde Otoportre Otostop Oyun Oyun Video Oyuncu Öğrenci Öğretmen Özgüven Pahalı Pandora Band Paplo Escobar Paplo Picasso Paul Walker Perfect Illusion Perseid Peter Capaldi Placebo Plasebo Playlist Plüton Pop Pop Soul Popüler Şarkılar Pozitif Pozitif Haber Pozitif İçerik Pozitif Yaşam Prison Break Prodigy Psikoloji Psychedilik Folk Radiohead Rail Rakı Rap Ray Manzarek Regina Spektor Reklam Reklamlar Relaxer Resim Ressam RIP Richard Brown Richard Dreyfuss Riders Riptide Robby Krieger Rock Rock Metal Rocky Ryan Pardey Ryanair Saç Safari Sağlık Sağlıklı Yaşam Sahne Sakal Salome Salomi Sam Berns Samsung Samsung 16TB Hard Disk Sanat Sanatçı Sandal Sandro Botticelli Saturn Barz Satürn Savaş Scorpions See You Again Selda Bağcan Sen balık değilsinki Sergi Ses Efekti Sesi Aç SesliFotoğraf Sevgililer Günü Seyahat Seyehat Sezon Shameless Sia Sinema Sinemagraf Single Sleater Kinney Slider Slow Slow Down Smart Phone Sokak Sanatı Son Feci Bisiklet Sosyal İçerik Sosyal Medya SoundCloud SpaceLiner Spotify SSD Starbuck Kahvesi Starbuck Kahvesi Nerde Üretiliyor Starbuck Kolombiya Kahvesi Starbucks Steve Golin Steve Jobs Stil Stüdyo Sublime Supergirl Susturulamayan Şarkılar Sürüm Swatch Sylvester Stallone Syria Sziget Sziget World Music Sziget2017 Şarkı Şarkı Sözleri Şarkılar Şehir T-Mobile T2 Trainspotting tablet Taht Oyunları Take Good Care Of My Baby Tame Impala Tarih Tarkan Tasarım Tatil Tavsiye TED TED Konuşmaları TED Talks TEDx Tekli Tekne Teknoloji Telefon Terabayt Terrence Loves You The Avener The Doors The Fate of the Furious The Killers The Rolling Stones The Scream The Shape Of a Broken Heart The Strokes The Traveller The Weeknd The XX Thehomelike Toby Smith Touch Zero 2 Train Trainspotting Trainspotting 2 Travel Travis Tren Trend True Detective Turist Tür Türkiye Twitch Twitter Uçak Ukulele Songs Unknown Artist Uranüs Uydu Uygulama Uzay Ünlüler Vance Joy Venüs Vevo Video Video Klip Video Yayını Vin Diesel Vintage Vizyon Vizyondakiler Wagner Moura Web What Went Down Whatsapp WhatsOnline Windows Wiz Khalifa Wolf and I Yabancı Şarkılar Yabancılar Rakı İçerse Yapı Dekor Yapım Yaratıcı Fikirler yarisma Yaşam Yatak Yatay Yazılım Yazılım Güncelleme Years & Years Yemek Yeni Yeni Albüm Yeni Albümler YENİ KLİP Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü Yeni Sezon Yeni Şarkı Yeni Yıl Yenilik Yeşilçam Yılbaşı Yiyecek Yolcu Yolculuk YOUNOTUS YouTube YouTube Gaming Yönetmen Yunanca Yurtdışı Yüzyüzeyken Konuşuruz Zaman Yok Zen Öğretileri
false
ltr
item
Sesli Fotoğraf: Eleştirmenlerin Beğenmediği Ancak İzleyicilere Göre En İyi 18 Dizi
Eleştirmenlerin Beğenmediği Ancak İzleyicilere Göre En İyi 18 Dizi
https://3.bp.blogspot.com/-mlHvFUdQFAU/Wej3DF0QLDI/AAAAAAAAEhI/ICTiBXZS4XMVD7ML7xkapLwW00i-roGXwCLcBGAs/s640/1kolaj.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-mlHvFUdQFAU/Wej3DF0QLDI/AAAAAAAAEhI/ICTiBXZS4XMVD7ML7xkapLwW00i-roGXwCLcBGAs/s72-c/1kolaj.jpg
Sesli Fotoğraf
http://www.seslifotograf.com/2017/10/elestirmenlerin-begenmedigi-ancak-izleyicilere-gore-en-iyi-18-dizi.html
http://www.seslifotograf.com/
http://www.seslifotograf.com/
http://www.seslifotograf.com/2017/10/elestirmenlerin-begenmedigi-ancak-izleyicilere-gore-en-iyi-18-dizi.html
true
931190319333788821
UTF-8
Not found any posts TÜMÜNÜ GÖR Devamı Cevapla Cevaptan çık Sil Yazar Anasayfa SAYFALAR İÇERİKLER Tümünü Gör EDİTÖRÜN ÖNERİLERİ ETİKET ARŞİV BİR ŞEYLER ARAYIN Sonuç bulunamadı Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan daha önce