Archive Pages Design$type=blogging

Size Cevaplardan Çok Sorular Verecek 14 Film

Yeni yıl telaşına girdik. Genellikle hayatımıza ve onun anlamını düşünmeye ya da olaylara başka bir perspektiften bakmaya vaktimiz olmadı...


Yeni yıl telaşına girdik. Genellikle hayatımıza ve onun anlamını düşünmeye ya da olaylara başka bir perspektiften bakmaya vaktimiz olmadı. Ancak zaman zaman herkesin enine boyuna düşünmesi ve yeni hedefler belirlemesi gerekir. Bazen filmler iç diyaloglarımızı dile getirmede yardımcı olurlar. Özellikle de karakterlerin hayat boyu değişen kararlarla karşı karşıya kaldıkları ve kendilerine önemli sorular sordukları filmler.

Sesli Fotoğraf olarak size düşünmeniz için oldukça fazla malzeme verecek ve kendinizi daha iyi tanımanıza yardım edecek 14 film seçtik.

🎶 İçeriği müzik eşliğinde gezmek için hemen alttaki Başlat tuşuna dokunabilirsiniz.

14. Seçilmiş (The Giver)
Oyuncular: Meryl Streep, Taylor Swift, Katie Holmes, Jeff Bridges, Odeya Rush, Alexander Skarsgard, Cameron Monaghan, Emma Tremblay, Alexander Jillings, Brenton Thwaites.

Genç Jonas, geleceğin mükemmel ve oldukça uygar bir toplumunda yaşıyor. Artık savaşlar, acılar,ıstıraplar, neşe veya anılar yok. Community(Topluluk)'in verdiği bir kararla Jonas, The Giver(Veren) olarak bilinen bir kişiden almak zorunda olduğu Belleğin Alıcısı(Receiver Of Memory) olur. Genç adam gerçek dünya hakkındaki gerçeği öğrenir, ancak kendi dünyasını serbest bırakmak için ona karşı koyması gerekir ...

13. Elveda Las Vegas (Leaving Las Vegas)
Oyuncular: Nicolas Cage, Elisabeth Shue, Julian Sands, Richard Lewis, Steven Weber, Kim Adams, Emily Procter, Stuart Regen, Valeria Golino, Graham Beckel.

Ben çok şanssızdı ve jayatı siyah renginden bile daha koyu bir hale gelmişti.Bütün hayatı anlamsız bir varlığı andırıyor. Kariyerinin sona ermesi durumunda Ben hisse senetleri ve değerli şeyler satıyor, geri kalan şeylerini de fırlatıyor ve evini ateşe veriyor böylece geriye dönmek için bir bahanesi kalmıyor. Şimdi Ben, hayatını değiştirmeyi umduğu Las Vegas'a gidiyor.

12. Coherence
Oyuncular: Emily Baldoni, Maury Sterling, Nicholas Brendon, Lorene Scafaria, Elizabeth Gracen, Hugo Armstrong, Alex Manugian, Lauren Maher.

Kuruklu yıldızın kaydığı bir gecede  8 arkadaş akşam yemeğine katıldı.Yemeğin keyfini çıkarırken yaklaşan değişiklikler hakkında fikir sahibi değiller. Rahat bir sohbet sırasında, garip ve gizemli olayların zincirine karışırlar. Bu film, geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek ile oynuyor.

11. Son Kurgu (The Final Cut)
Oyuncular: Robin Williams, Mira Sorvino, Jim Caviezel, Mimi Kuzyk, Stephanie Romanov, Thom Bishops, Genevieve Buechner, Brendan Fletcher, Vincent Gale, Casey Dubois.

Yakın gelecekte, çoğu insan beyinlerine yerleştirilmiş fişlerle yaşıyor.Bu fişler hayatlarının tüm yönlerini doğumdan ölüme dek düzeltir.Alan Hackman, bir insan hayatının son halini "kurgulayan" bir editördür ve her anına erişim sahibidir.Sorunları,ünlü bir avukatın karısından bir emir aldığında başlar.

10. Mavi Öpücük (Dot the I)
Oyuncular: Gael Garcia Bernal, Tom Hardy, Natalia Verbeke, James D’Arcy, Charlie Cox, Yves Aubert, Myfanwy Waring, Michael Webber, Jonathan Kydd, Michael Elwyn.

Düğün gününün arifesinde Carmen, Kit adındaki çekici bir yabancıya Düğün gününün arifesinde Carmen, Kit adındaki çekici bir yabancıya düşüncesizce bir öpücük verir ve bu öpücük, birdenbire onun gizli tutkusunu ortaya çıkarır.

9. Çarpışma (Changing Lanes)
Oyuncular: Samuel L. Jackson, Ben Affleck, Toni Collette, Sydney Pollack, William Hurt, Amanda Peet, Kim Staunton, Tina Sloan, Richard Jenkins, Akil Walker.

Çalışkan bir avukat olan Gavin, boşanmış Doyle ile karşılaşacaktı.Bir kazadan sonra,öfkelenmiş baba rakibinin dosyasını eline geçirir ve geri vermeyi reddeder.Avukat hemen intikam alır.Bir şansları varsa, birbirlerini öldürmeye hazır görünüyorlar. Onlardan biri mantık yolunu seçmek zorunda...

8. Kontrol Limitleri (The Limits of Control)
Oyuncular: Tilda Swinton, Gael Garcia Bernal, Isaach De Bankolé, Alex Descas, Jean-François Stévenin, Óscar Jaenada, Luis Tosar, Paz de la Huerta, Youki Kudoh, John Hurt.

Yabancı bir toprakta bir yabancı, yasanın dışında yaşıyor ve hiç kimseye güvenmiyor. Tek amacı, nihai anlamı belirsiz olan bir görevi tamamlamaktır. Belli bir rota üzerinde durmasına rağmen İspanya'yı dolaştığı yolculuk bir rüyayı andırıyor. Yolculuğunda bilinmeyen bir ülkeyi geçip kendi bilincinin derinliklerine dalmak zorundadır.

7. Bu Son Saatler (These Final Hours)
Oyuncular: Nathan Phillips, Angourie Rice, Jessica De Gouw, Kathryn Beck, Sarah Snook, Daniel Henshall, Lynette Curran, David Field, Loren Cleary, Matt Lovkis.

Bu Dünya'daki son gün. Küresel bir tufan, her şeye 12 saat içinde bir son verecektir. James en son gruba katılmak için kaosa dalmış bir şehirden geçiyor. Yolda, Rose adında çaresizce babasını arayan küçük bir kız kurtarır.

6. Sıradışı (Premonition)
Oyuncular: Sandra Bullock, Julian McMahon, Shyan McClure, Cortney Taylor Burness, Nia Long, Marc Macaulay, Kate Nelligan, Irene Ziegler, Phillip DeVona, Ritchie Montgomery.

Ev hanımı Linda, bir önseziye tutuluyor. Bir süre sonra bir şehir şerifi, kocasının araba kazasında öldüğünü bildirir. Linda kendini üzüntü ve umutsuzlukla unutuyor.Tedirgindi ve kendisine olanlara inanamıyordu. Fakat ertesi gün uyandığında kocasını canlı bir şekilde karşısında görür...

5. Şehrin Adamı (Man About Town)
Oyuncular: Ben Affleck, Amber Valletta, Rebecca Romijn, Mike Binder, Gina Gershon, Adam Goldberg, Jerry O’Connell, Kal Penn, John Cleese, Damien Wayans.

Bir zamanlar şanslı bir Hollywood ajanı olan Jack Giamoro, karısı Nina'nın onu en ünlü müşterilerinden biriyle aldattığını öğrenir. Ve acımasız kader ona bir kez daha çarptığında, Jack uğruna savaştığı şeyleri yapmaya devam etmek için bir entrika ağını çözmek zorunda kalır.

4. Örnek Aile (The Joneses)
Oyuncular: David Duchovny, Demi Moore, Amber Heard, Ben Hollingsworth, Gary Cole, Glenne Headly, Lauren Hutton, Chris Williams, Christine Evangelista, Robert Pralgo.

İlk bakışta, Jones'lar mükemmel bir aile gibi gözüküyor. Çift, çocuklarını ve birbirlerini seviyor, yeni komşularına son derece samimi davranıyorlardı. Yeni bir eve taşınan Jones'lar, bir sürü yeni arkadaş ediniyor, onları partilere davet ediyor ve bir golf sahasına ve yogaya gidiyorlar. Evleri şık mobilya, teknoloji ve kıyafetlerle doludur. Jones'larla iletişim kuranlar sahip oldukları her şeye sahip olmak ister. Ancak arzular olasılıklarla örtüşmeyince trajediye neden olabilir.

3. Köstebek (The Insider)
Oyuncular: Al Pacino, Russell Crowe, Christopher Plummer, Diane Venora, Philip Baker Hall, Lindsay Crouse, Debi Mazar, Stephen Tobolowsky, Colm Feore, Bruce McGill.

Yetenekli Dr. Jeffrey Wigand, sözde "güvenli" sigara tasarımı için vaat eden programından alındı.Bir finansman durdurma işlemi en büyük tütün şirketlerinden biri tarafından başlatılmaktadır.Yakında Jeffrey, tütün şirketlerinin küresel aldatmacasını ortaya koyan benzeri görülmemiş derecede sansasyonel bir röportajla televizyona çıktı.Devam eden olaylar küresel tütün işini sonsuza dek değiştirdi.

2. Onurlu Bir Adam (Men of Honor)
Oyuncular: Robert De Niro, Charlize Theron, Cuba Gooding Jr., Aunjanue Ellis, Hal Holbrook, Michael Rapaport, Powers Boothe, David Keith, Holt McCallany, David Conrad.

Carl Brashear ilk Afro-Amerikan Amerikan Donanması dalgıcı oldu. Üstelik cesaretini kanıtladı ve ulusal kahraman unvanını aldı. Görev sırasındaki bir kaza onu enggeli hale getirdi. Arkadaşı ve danışmanının yardım ve desteği sayesinde, Brashear görevine geri döner. Bir uzuv eksikliğinin bile rüyaları gerçek haline getirmenin önünde bir engel olamayacağını ispatlıyor.

1. Mavi Yasemin (Blue Jasmine)
Oyuncular: Cate Blanchett, Alec Baldwin, Sally Hawkins, Bobby Cannavale, Peter Sarsgaard, Louis C.K., Andrew Dice Clay, Daniel Jenks, Michael Stulhbarg, Max Rutherford.

Hayatındaki her şey zengin bir işadamıyla evlenmesi de dahil olmak üzere paramparça olduğunda New York sosyetesinden Jasmine kız kardeşinin San Francisco'daki mütevazı evine giderek kendini bir araya getirmeye ve ilerlemeye çalışıyor.


Fotoğraflar: mgm

COMMENTS

POST A COMMENT
Ad

☆☆☆ 100 World Kisses 1870 1900 2. Dünya Savaşı 2. Sezon 2011 2014 2015 2016 2017 2018 23 Nisan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 360 Derece Video 4.5G 4G 5te5 uygulama 90'lar 9Flats A Head Full Dreams A Head Full Of Dreams A Knife In The Ocean ABD Abone Açlık Adana Adele Adeline Adobe Sessions AdWords Afrika Afro After Effect Airbnb Akıllı Saat Akıllı Telefon Akım Aksiyon Aktör Akustik Album Albüm Alex Turner Alive Alle Farben Allen Hulsey ALS Alt-J Amaç Amerika Amy Winehouse Anathema Android Android 6.0 Marshmallow Ane Brun Animasyon Anket Anksiyete Anna Naklab Apple Apple Music Arrow Benjamin Astronomi Aşk Atatürk Atlas Rise Avrupa Avustralya Ay Aykırı Filmler b Banksy Barış Manço Başarı Bayram Bayram Diyalogları BBC Radio 1 Beach House Beard Beğen Beğenme Beğenmedim Beğenmedim Butonu Belgesel Beslenme Beyoncé Bienal Bilet Bilgisayar Bilim Bisiklet Biyografi Biz Blue and Lonesom Blues Bob Dylan Bobby Vee Boğa Boğadan Kaçmak Boyut Bölüm Brandon Flowers Bring Me The Horizon Buluşlar Burak Aksak Buton Casus Catelyn Stark Caz Cengiz Bozkurt Charlie Puth Chester Bennington Choose Life Christmas Chrome Cihaz Cinema4D Cinemagraph Cnet Coca-Cola Coldplay Color of Clouds Contre un arbre Cosmos Couch Cover Cristiano Ronaldo Cuma Çadır Çalma Listesi Çevrimiçi Çığlık Çizgi Film Çizim Daenerys Targaryen Daily Daily Beat Damian Alcazar David Bowie David Robert Jones Davul Deep Purple Dekor Demiryolu Deniz Dikey Dil Dirt Sledding Disclosure Disney Disney Prens Çizimleri Disney Prensleri Dizi Dj Snake DNA Doctor Who Doctor Who 9. Sezon Doctor Who 9. Sezon Fragmanı Doğa Doğaçlama Müzik Dominique A Dominique Ané Doritos Down Sendromu dream pop Drogba Durum Düet Düğme Dünya Dünya Büküldü Düşünce Eddie Vedder Édith Piaf Edward Munch Efekt Eğlence Listesi Ejderha Elektronik Soul Ellaria Sand Emilia Clarke Emir Can İğrek En En İyiler Epsiode Erotik Eternal Sunshine of the Spotless Mind Ev Evsiz Facebook Fame Fargo Fatty Wap Faydalı Liste FBI FBI Parmak İzi Dosyalama Sistemi Ferit Odman Festival Fikir Film Film Listesi Filmler Firewall Flash Foals Fok Balığı Fotoğraf Fotoğrafçı Fragman Freddie Mercury Frozen futbol Futbolcu FYF Festival G-Eazy Galatasaray Game of Thrones Game of Thrones 7 Game of Thrones 8 Gaye Su Akyol Geçmiş Gelinlik Genç Nüfus Genel Kültür Gerçek Hayat Çizimleri Gevende Gezegen Gezgin Gezi GIF Gilberto Rodriguez-Orejuela Girişim Girişimcilik Good Life Google GoPro Gorillaz Gorillaz 2017 Gorillaz Albüm 2017 Gorillaz Humanz Dinle Gorillaz Humanz Live Gorillaz Video Gorillaz Yeni Şarkı GOT Grafik Grafiti Grammy Grammy 2016 Grup GTA GTA 5 Güncel Günün Fotoğrafı Günün Şarkısı Güvenlik Güvenlik Duvarı Haber Haberler Hacker Hangouts Hard Disk Hardwired...To Self-Destruct Havayolu Hayat Hayat Dersi Hayatı Seç Hayvan Hayvanlar HBO Healty Hello Hızlı ve Öfkeli Hızlı ve Öfkeli 8 High By the Beach Hikaye Hobi Hollywood HomeAway Honeymoon HTML5 Humanz Huzur Hücre I See You Ice Bucket Challenge Imany In Cold Blood Indie Pop Instagram InstaPic Into The Wild IOS Irk İlginç İlham verici konuşmalar İnception indie İndie indie elektronik İndie Rock İnfografik İnsanlar İnternet İnterrail İnterrail Türkiye iOS 9 iPhone İskandinav İskoç İspanya İspanya Boğa Festivali İstanbul İstanbul Modern İstatistik İşletim Sistemi İyi Fikirler İyi Müzik Jamiroquai Japonya Jim Morrison Jim Carrey John D. Brancato John Densmore Jüpiter Kaan Gülten Kahve Kahve Nasıl Üretilir Kaliforniya Kamikaze Kamp Kamp Ateşi Kanepe Kapitalizm Kara Bela Karamsarlık Karavan Karga Karikatür Kariyer Kartal Kate Winslet Kaza Kazanç Kedi Kehlani Kemal Sunal Keyif Khaleesi KISA FİLM Kış Saati Kıyafet Klip Kolombiya Komik Konserler Korku Köpek Kurt Cobain Kutlama Kült Film Kültür Kültür & Sanat La Marseillaise Lady Gaga Lana Del Rey Late It Happen Late Night Lean On Levent Yüksel Leyla ile Mecnun Lg Electronics Lg Mobile LGBT Life Linkin Park Liste Little Joy Lizeta Kalimeri Logo Lorde Los Angeles Love Lyrics Macera Magnets Major Lazer Margery Tyrell Marka Mars Matematik Meksika Melisandre’ Merkür Merry Christmas Meslek Metabolizma Metal Müzik Metalica Metallica Michael Brun Michael Ferris Microsoft Milenyum Mimari Miniature Tigers Mireille Mathieu Mobil mobil uygulama Moda Modern Sanat Mr. Robot Muse Music Music To Watch Boys To Mutluluk Müzik Müzik Festivali Müzik Grubu Müzik Günlüğü Müzik Kutusu MüzikliListe Müzisyen Nanna Øland Fabricius Narcos Narcos 3. Sezon NASA Naughty Boy Nebula Neptün Netflix New Album New Horizons Neymar Nick Hayek Nietzsche Nike Noel Norveç Nostalji Nostaljik null Obezite Oda OECD Ofis Oh Land Olenna Tyrell Online Oyun Videosu Oscar Wilde Otoportre Otostop Oyun Oyun Video Oyuncu Öğrenci Öğretmen Özgüven Pahalı Pandora Band Paplo Escobar Paplo Picasso Paul Walker Perfect Illusion Perseid Peter Capaldi Placebo Plasebo Playlist Plüton Pop Pop Soul Popüler Şarkılar Pozitif Pozitif Haber Pozitif İçerik Pozitif Yaşam Prison Break Prodigy Psikoloji Psychedilik Folk Radiohead Rail Rakı Rap Ray Manzarek Regina Spektor Reklam Reklamlar Relaxer Resim Ressam RIP Richard Brown Richard Dreyfuss Riders Riptide Robby Krieger Rock Rock Metal Rocky Ryan Pardey Ryanair Saç Safari Sağlık Sağlıklı Yaşam Sahne Sakal Salome Salomi Sam Berns Samsung Samsung 16TB Hard Disk Sanat Sanatçı Sandal Sandro Botticelli Saturn Barz Satürn Savaş Scorpions See You Again Selda Bağcan Sen balık değilsinki Sergi Ses Efekti Sesi Aç SesliFotoğraf Sevgililer Günü Seyahat Seyehat Sezon Shameless Sia Sinema Sinemagraf Single Sleater Kinney Slider Slow Slow Down Smart Phone Sokak Sanatı Son Feci Bisiklet Sosyal İçerik Sosyal Medya SoundCloud SpaceLiner Spotify SSD Starbuck Kahvesi Starbuck Kahvesi Nerde Üretiliyor Starbuck Kolombiya Kahvesi Starbucks Steve Golin Steve Jobs Stil Stüdyo Sublime Supergirl Susturulamayan Şarkılar Sürüm Swatch Sylvester Stallone Syria Sziget Sziget World Music Sziget2017 Şarkı Şarkı Sözleri Şarkılar Şehir T-Mobile T2 Trainspotting tablet Taht Oyunları Take Good Care Of My Baby Tame Impala Tarih Tarkan Tasarım Tatil Tavsiye TED TED Konuşmaları TED Talks TEDx Tekli Tekne Teknoloji Telefon Terabayt Terrence Loves You The Avener The Doors The Fate of the Furious The Killers The Rolling Stones The Scream The Shape Of a Broken Heart The Strokes The Traveller The Weeknd The XX Thehomelike Toby Smith Touch Zero 2 Train Trainspotting Trainspotting 2 Travel Travis Tren Trend True Detective Turist Tür Türkiye Twitch Twitter Uçak Ukulele Songs Unknown Artist Uranüs Uydu Uygulama Uzay Ünlüler Vance Joy Venüs Vevo Video Video Klip Video Yayını Vin Diesel Vintage Vizyon Vizyondakiler Wagner Moura Web What Went Down Whatsapp WhatsOnline Windows Wiz Khalifa Wolf and I Yabancı Şarkılar Yabancılar Rakı İçerse Yapı Dekor Yapım Yaratıcı Fikirler yarisma Yaşam Yatak Yatay Yazılım Yazılım Güncelleme Years & Years Yemek Yeni Yeni Albüm Yeni Albümler YENİ KLİP Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü Yeni Sezon Yeni Şarkı Yeni Yıl Yenilik Yeşilçam Yılbaşı Yiyecek Yolcu Yolculuk YOUNOTUS YouTube YouTube Gaming Yönetmen Yunanca Yurtdışı Yüzyüzeyken Konuşuruz Zaman Yok Zen Öğretileri
false
ltr
item
Sesli Fotoğraf: Size Cevaplardan Çok Sorular Verecek 14 Film
Size Cevaplardan Çok Sorular Verecek 14 Film
https://4.bp.blogspot.com/-upptTgn_7bc/WeDwUvLJh3I/AAAAAAAAEds/jLt5DEemrhgZjGxHUHNe_HS25MU183QmwCLcBGAs/s640/collage.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-upptTgn_7bc/WeDwUvLJh3I/AAAAAAAAEds/jLt5DEemrhgZjGxHUHNe_HS25MU183QmwCLcBGAs/s72-c/collage.jpg
Sesli Fotoğraf
http://www.seslifotograf.com/2017/10/size-cevaplardan-cok-sorular-verecek-14-film.html
http://www.seslifotograf.com/
http://www.seslifotograf.com/
http://www.seslifotograf.com/2017/10/size-cevaplardan-cok-sorular-verecek-14-film.html
true
931190319333788821
UTF-8
Not found any posts TÜMÜNÜ GÖR Devamı Cevapla Cevaptan çık Sil Yazar Anasayfa SAYFALAR İÇERİKLER Tümünü Gör EDİTÖRÜN ÖNERİLERİ ETİKET ARŞİV BİR ŞEYLER ARAYIN Sonuç bulunamadı Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara just now 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan daha önce